HP Spectre X360 14T-EU000 14" Core Ultra 5 125H 16GB 512GB W11H (Renewed)
  • Based on 0 reviews
Condition: Refurbished - Excellent
Checking for inventory...
Notify me when this product is back in stock
Buy Now, Pay Later
As low as / mo
  • – Up to 36-month term if approved
Free shipping on this product
90-day refund/replacement
To initiate a return, please visit our Returns Center.
View our full returns policy here.
Availability: Unavailable
Fulfilled by BuyRefurbished
Available payment plans shown during checkout
Features
  • Integrated Graphics
  • 14" screen size, 2880 x 1800 screen resolution
  • 16 GB RAM
  • 512 GB SSD Storage
Description
Everyday computing just got easier with the HP Spectre X360 14T-EU000. Fully loaded with an Core Ultra 5 3.00 GHz Processor and 16 GB of RAM, the HP Spectre X360 14T-EU000 makes for a speedy and efficient laptop. The 521 GB SSD storage provides ample space to store all crucial data safely.
Brand: HP
Model Name: SPECTRE X360 14T-EU000
Screen Size: 14 Inches
Color: Silver
Ram Memory Installed Size: 16 GB
Operating System: Windows 11 Home
Graphics Card Description: Integrated
Graphics Coprocessor: Intel
CPU Speed: 3 GHz
Hard Disk Description: SSD
Standing screen display size: ‎14 Inches
Screen Resolution: ‎2880 x 1800 pixels
Processor: ‎3 GHz