  • Based on 91 reviews
Condition: New
Checking for the best price...
Buy Now, Pay Later
  • – 4-month term
Free shipping on this product
This item is eligible for return within 30 days of receipt
To initiate a return, please visit our Returns Center.
View our full returns policy here.
Availability: 13 left in stock
Fulfilled by Gator Levy's Direct
Arrives May 23 – May 24
Order within 18 hours and 36 minutes
Features
  • Adjustable angle clamp-on mini boom, securely attaches to tube diameters 15mm - 22mm
  • 16" Reach to the end of boom