ID-COOLING FX360 INF White 360mm Liquid CPU Cooler, AIO Cooler ARGB Infinity Mirror Effect, 3x120mm Daisy-Chained Fans Low-Noise Operating 27.2dB(A) Max., Intel LGA1851/1700/1200/115X; AMD AM5/AM4
  • Based on 0 reviews
Condition: New
Checking for the best price...
Buy Now, Pay Later
  • – 6-month term
Selected Option
Free shipping on this product
FREE 30-day refund/replacement
To initiate a return, please visit our Returns Center.
View our full returns policy here.
Availability: In Stock.
Fulfilled by Amazon
Arrives Friday, May 15
Order within 9 hours and 10 minutes
Available payment plans shown during checkout
Protection Plan Protect Your Purchase
Checking for protection plans...
Style: FX360 INF WHITE
Features
  • Premium AIO CoolerA premium CPU liquid cooler features a 360mm radiator and 3 quiet fans for gaming and high-performance computing systems. | TDP: 350W
  • Upgraded RadiatorHaving 12 waterways and a high-density stack of fins, it's cooling surface of 27mm thick radiator has been extended by 37 % for better heat dissipation and a larger liquid volume.
  • Quiet FansThree 120mm cooling fans deliver stable performance output for extreme cooling while very low-noise operating. | 27.2dB(A) Max.
Description