  • Based on 0 reviews
Condition: New
Checking for the best price...
Buy Now, Pay Later
  • – 6-month term
Free shipping on this product
FREE 30-day refund/replacement
To initiate a return, please visit our Returns Center.
View our full returns policy here.
Availability: In Stock.
Fulfilled by Amazon
Arrives Saturday, May 16
Order within 8 hours and 50 minutes
Available payment plans shown during checkout
Protection Plan Protect Your Purchase
Checking for protection plans...
Description
Package Dimensions ‏ : ‎ 4.84 x 4.41 x 3.19 inches; 11.29 ounces
Item model number ‏ : ‎ AW0100-86B
Department ‏ : ‎ mens
Date First Available ‏ : ‎ August 5, 2025
Manufacturer ‏ : ‎ Citizen
Best Sellers Rank: #508,478 in Clothing, Shoes & Jewelry (See Top 100 in Clothing, Shoes & Jewelry) #2,313 in Men's Wrist Watches
#2,313 in Men's Wrist Watches: