VIVO Electric Corner 75 x 63 inch L-Shaped Standing Desk, Memory Height Adjustment, Black Top Black Frame, DESK-E3CTB-75
Buy Now, Pay Later
- – Up to 36-month term if approved
Selected Option
30-day refund/replacement
To initiate a return, please visit our Returns Center.
View our full returns policy here.
Size: 75 x 63
Color: Black Top / Black Frame
Features
Brand: VIVO
Shape: L-Shape
Desk design: Computer Desk
Product Dimensions: 63"D x 74.8"W x 29"H
Color: Black Top / Black Frame
Style: Modern
Base Material: Alloy Steel
Top Material Type: Engineered Wood
Finish Type: Laminated
Special Feature: Adjustable Height
Brand Name: VIVO
Room Type: Office
Recommended Uses For Product: Working
Age Range Description: Adult
Included Components: Black 75" x 63" Corner Electric Desk